Get Adobe Flash player
Romanian English Finnish French German Greek Spanish

 

PROGRAMUL ACTIVITĂȚILOR DIN SĂPTĂMÂNA ,, SĂ ŞTII MAI MULTE FII  MAI BUN’’

 

Luni 01.04.2013

 

Nr.crt.

Data/Ziua/

 

Interval orar

Denumirea activității

Clasa/Clasele

Responsabil

Cadre didactice implicate

(Nume și prenume)

Loc de desfășurare

 

 

 

1.

 

 

 

01.04.2013

 

 

 

 

8,00-

11,00

 

Filmul pasiunea  mea

 

 

a IX-a A, B, C,

a X-a A,B,C

X/1

a IX-aS1,

a X-a S1,

a X –a S2

a XI-aS1

a X I-aS2

 

 

Dumitrescu Ovidiu,

Obersterescu Ramona

 

Enasescu Radu,

Rancu Dalina

Oroian Olimpiu

Sima Otilia

Andres Ioan,

Sim Cosmin

Petanec Claudiu

 

 

 

Amfiteatrul scolii

 

 

 

    2.

 

 

 

 

01.04.2013

 

 

 

8,00-

11,00

 

 

 

Confecţionarea  produselor  decorative

 

 

 

 

a XI-a A,B,C

 a XII-a A,B,

 XIII/1

 

 

 

Sandu

Maria,

Leucon Elena,

Macinic Florica

 

Manu Felicia,

Teodorescu Sorina

Macinic Florica

Mezin Carmen

Ienea   Iosif

Teodorescu Sorina

Seres Adelia

 

 

 

Sala

22

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

 

01.04.2013

 

 

 

11,00-

13,00

 

 

Fii INTELIGENT  ,

nu fi  VIOLENT!

 

a IX-a A, B,C,

a IX-a S1,

a X –a S1,

a X-a S2  

 

 

Trandafir

Mioara

 

Obersterescu Ramona

Petanec Claudiu

Mezin Carmen

Afronie Mihail

Seres Adelia

Hogea Viorel

Pirvu Manuela

Rancu Dalina

 

 

 

 

Amfiteatrul scolii

 

 

4.

 

 

01.04.2013

 

11,00-

 13,00

 

Competitie        sportiva

 

a X-a A,B,C, X/1

a XI-a A, B,C

a XII-a A,B,

XIII/1, XI s1, XI S2

 

 

Suciu Sorin, Enasescu Radu

Leucon Elena

Suciu Sorin

Macinic Florica

Oroian Olimpiu

Andres Ioan

Dumitrescu Ovidiu

Sim Cosmin,

Sandu Maria

On Georgeta

Teodorescu Sorina

 

 

Terenul de fotbal

 

 

Marti 02.04.2013

 

Nr.crt.

Data/Ziua/

 

Interval orar

Denumirea activității

Clasa/Clasele

Responsabil

Cadre didactice implicate

(Nume și prenume)

Loc de desfășurare

 

     1.

 

 

02.04.2013

 

 

08,00

11,00

 

 

 

Piramida alimentelor

 

 

 

a IX-a A,B,C

a X-a A,B,C

X/1

 

Macinic Florica

Mezin Carmen

 

Oroian Olimpiu

Oberstrescu Danila

Ienea Iosif

Padineant Claudia

Voinescu Silvia

Mocanu Costachel

Barboni Liliana

 

Amfiteatrul

scolii

 

 

2.

 

 

02.04.2013

 

 

08,00-

11,00

 

Adolescentii de ieri, adolescentii de azi!

 

a XI-a A,B,C

a XII-a A,B,C

    XIII/1

 

 

Sima Otilia,

Brinzei Monica

 

Isfan Dusulita,

Sim Cosmin

Pirvu Manuela

Andres Ioan

 

Sala

04

 

 

3.

 

 

02.04.2013

 

08,00-

11,00

 

 

Concurs de desene

 

a IX-aS1,

a X –a S1,

a X-a S2,

a XI-a S1,

 a XI-a S2

 

On Georgeta

 

Panduru Lia

Trandafir Mioara

Dochin Sergiu

Teodorescu Sorina

 

 

 

Sala

A6/7

 

 

4.

 

 

02.04.2013

 

 11,00-

 13,00

 

Vizita la Universitatea Eftimie Murgu

 

a XI-a A,B,C

a XII-a A,B,C

    XIII/1

 

 

 

Rancu Dalina

Brinzei Monica

 

Maritescu Ioan

Sim Cosmin

 

 

 

-

 

5.

 

02.04.2013

 

11,00

13,00

 

Vizita la Muzeu Banatului Montan

 

a IX-a A,B,C

a X-a A,B,C

X/1

 

Milos Carmen , Pirvu Manuela

 

Obersterescu Danila

Mamut Mihaela

Copocian Ioan

 

 

-

 

    6.

 

02.04.2013

 

11,00

13,00

 

Resita arc peste timp, prezentare de imagini

 

a IX-aS1,

a X –a S1,

a X-a S2,

 a XI-a S1,

a XI-a S2

 

Petanec Claudiu

Dochin Sergiu

 

On georgeta

Teodorescu Sorina

 

Sala

A6/7

 

 

Miercuri 03.04.2013

 

Nr.crt.

Data/Ziua/

 

Interval orar

Denumirea activității

Clasa/Clasele

Responsabil

Cadre didactice implicate

(Nume și prenume)

Loc de desfășurare

 

     1.

 

03.04.2013

 

08,00-11,00

 

Educatie rutiera

 

 

a IX-a A,B,C

a X-a A,B,C

X/1

 

Milos Carmen , Pirvu Manuela

 

Calinescu Iudit

Obersterescu Danila

Ene Loredana

Brinzei Monica

 

Amfiteatru

 

2.

 

03.04.2013

 

08,00-

11,00

 

Tinerii ecologisti

 

a XI-a A,B,C

a XII-a A,B,C

    XIII/1

 

Ienea Iosif

Hogea Viorel

 

Dragu Cosmin

Copocian Ioan

 

Curtea

scolii

 

3.

 

03.04.2013

 

08,00-

11,00

 

Matematica si viata

 

a IX-aS1,

a X –a S1,

a X-a S2,

a XI-a S1,

a XI-a S2

 

Panduru Lia

Leucon Elena

 

Sima Otilia

Rancu Dalina

 

                        Sala

                        A 6/7

 

4.

 

03.04.2013

 

11,00-

13,00

 

Tinerii ecologisti

 

a IX-a A,B,C

 a X-a A,B,C

X/1

 

 Mocanu Costachel

 

 

Sandu Maria

Leucon elena

Ene Loredana

 

Curtea

scolii

 

5.

 

03.04.2013

 

11,00-

13,00

 

Asistenta rutiera  ACR

 

a XI-a A,B,C

a XII-a A,B,C

    XIII/1

 

 

Copocian

Ioan

 

Milos Carmen

Pirvu Manuela

Calinescu Iudit

 

 

Amfiteatrul scolii

 

6.

 

03.04.2013

 

11,00-

13,00

 

Vitamine, minerale din viata noastra !

 

a IX-aS1,   

a X –a S1,

a X-a S2, aXI-a S1,

aXI-a S2

 

Seres Adelia

 

Sima Otilia

Mamut Mihaela

 

Marincau

Dana

 

Sala

 A6/7

 

 

 

Joi 04.04.2013

 

Nr.crt.

Data/Ziua/

 

Interval orar

Denumirea activității

Clasa/Clasele

Responsabil

Cadre didactice implicate

(Nume și prenume)

Loc de desfășurare

 

1.

 

04.04.2013

08,00-

11,00

 

Concurs de cultura generala

 

a XI-a A,B,C

a XII-a A,B,C

 XIII/1

 

 

Enasescu Radu

 

Petanec Claudiu

Macinic Florica

Copocian Ioan

Rancu Dalina

Brinzei Monica

 

Sala

22

 

2.

 

04.04.2013

 

08,00-

11,00

 

Concurs literar

 

a IX-a A,B,C

a X-a A,B,C

X/1

 

Calinescu Iudit

 

 

Mezin  Carmen

Manu Felicia

Panduru Lia

 

 

Amfiteatru scolii

 

3.

 

04.04.2013

 

08,00-

11,00

 

Harta scriitorilor romani

 

a IX-aS1,

a X –a S1,

a X-a S2,

a XI-a S1,

a XI-a S2

 

Teodorescu Sorina

 Mamut Mihaela

 

Dragu  Cosmin

Suciu Sorin

Ienea Iosif

 

Sala

A6/7

 

4.

 

  04.04.2013

 

11,00-

13,00

 

Concurs de cultura generala

 

a IX-a A,B,C

a X-a A,B,C

X/1

 

Enasescu Radu

 

Rancu Dalina

Milos Carmen

Macinic Florica

 

Sala

11

 

5.

 

04.04.2013

 

11,00-

13,00

 

Sa ne cunoastem trecutul!

 

a XI-a A,B,C

a XII-a A,B,C

    XIII/1

 

 

Obersterescu Danila

 

Brinzei Monica

Mezin Carmen

Manu Felicia

Petanec Claudiu

 

Sala

22

 

6.

 

04.04.2013

 

11,00-

13,00

 

Ornamente de Pasti,

 

a IX-aS1,

 a X –a S1, a X-a S2,

 a XI-a S1, a XI-a S2

 

Teodorescu

Sorina

Seres Adelia

 

Suciu Sorin

Hogea Viorel

 

Sala

A6/7

 

 

Vineri 05.04.2013

 

Nr.crt.

Data/Ziua/

 

Interval orar

Denumirea activității

Clasa/Clasele

Responsabil

Cadre didactice implicate

(Nume și prenume)

Loc de desfășurare

 

 

 

1.

 

 

 

05.04.2013

 

 

 

 

8,00

11,00

 

 

 

Apa esenta vietii

 

a IX-a A,B,C

a X-a A,B,C

X/1

a XI-a A,B,C

a XII-a A,B,C

 XIII/1

 

 

 

 

Brinzei Monica

 

Oroian  Olimpiu

Calinescu Iudit

Obersterescu Danila

Barboni Liliana

Sim Cosmin

Obersterescu Ramona

Maritescu Ioan

Petanec Claudiu

 

 

 

 

Amfiteatru

 

 

2.

 

 

05.04.2013

 

 

     8,00

11,00

 

Igiena si frumusetea – componente ale vietii

 

a IX-aS1,

a X –a S1

a X-a S2,

 a XI-a S1,

a XI-a S2

 

 

Sima Otilia

 

Dragu  Cosmin

Latcu Leontina

Leucon   Elena

 Dumitrescu Ovidiu            

 

 

Sala

A6/7

 

 

3.

 

 

05.04.2013

 

11,00-

13,00

 

Igiena si frumusetea – componente ale vietii

 

a IX-a A,B,C

a X-a A,B,C

X/1

a XI-a A,B,C

a XII-a A,B,C

 XIII/1

 

 

 

Sima Otilia

 

Maritescu Ioan

Afronie Mihail

 Andres Ioan

Obersterescu Ramona

Dumitrescu Ovidiu

 

 

 

Sala

A6/7

 

 

4.

 

 

05.04.2013

 

 

11,00-

13,00

 

 

Apa esenta vietii

 

a IX-aS1,

a X –a S1

a X-a S2,

 a XI-a S1,

a XI-a S2

 

 

Brinzei Monica

 

Trandafir Mioara

Rancu Dalina

Suciu Sorin

Sandu Maria

Hogea Viorel

Ienea Iosif

 

 

Amfiteatru

 

        

                          

Joomla visitor tracking and live stats