Get Adobe Flash player
Romanian English Finnish French German Greek Spanish

Chilling-Halloween-Party-Flyer-Tempalte-for-Microsoft-Word-2013Colegiul nostru s-a bucurat timp de 2 ore in care elevii si-au pus costumele pentru petrecerea de Halloween.

Acest lucru s-a datorat deosebitei organizari a doamnei profesoare Judith Calinescu:

 


 

"Astazi ne-am distrat de minune in Amfiteatrul Colegiului Tehnic Carasan, Resita, unde am organizat petrecerea de Halloween, chiar daca cu putina intarziere, din motive intemeiate . Vreau sa le multumesc tuturor elevilor si profesorilor care m-au ajutat la organizarea acestui eveniment, va pup pe toti, sper ca v-ati simtit bine, ca am reusit sa va descretim fruntile pentru 2 ore si ca v-ati facut amintiri frumoase! " (Judith Calinescu)

 

Joomla visitor tracking and live stats